HOVEDDOMMARE |
Fahad
Al-Mirdasi (Saudi
Arabia) |
Alireza
Faghani (Iran) |
Ravshan
Irmatov (Uzbekistan) |
Mohammed A H
Mohamed (FAE) |
Ryuji Sato (Japan) |
Nawaf
Shukralla (Bahrain) |
Mehdi Abid
Charef (Algerie) |
Malang
Diedhiou (Senegal) |
Bakary
Gassama (Gambia) |
Gehad
Grisha (Egypt) |
Janny
Sikazwe (Zambia) |
Bamlak T
Weyesa (Ethiopia) |
Joel Aguilar (El
Salvador) |
Mark Geiger (USA) |
Jair Marrufo (USA) |
Ricardo
Montero (Costa
Rica) |
John Pitti (Panama) |
César Arturo
Ramos (Mexico) |
Julio
Bascuñán (Chile) |
Enrique
Cáceres (Paraguay) |
Andrés
Cunha (Uruguay) |
Néstor
Pitana (Argentina) |
Sandro
Ricci (Brasil) |
Wilmar
Roldán (Colombia) |
Matthew Conger (New
Zealand) |
Norbert
Hauata (Tahiti) |
Felix
Brych (Tyskland) |
Cüneyt
Çakır (Tyrkia) |
Sergei
Karasev (Russland) |
Björn
Kuipers (Nederland) |
Szymon
Marciniak (Polen) |
Antonio Mateu
Lahoz (Spania) |
Milorad
Mažić (Serbia) |
Gianluca
Rocchi (Italia) |
Damir
Skomina (Slovenia) |
Clément
Turpin (Frankrike) |
|
ASSISTENTDOMMARE |
A.Alshalwai (Saudi
Arabia) / M.Al
Abakry (Saudi
Arabia) |
R.Sokhandan (Iran)
/ M.
Mansouri (Iran) |
A.Rasulov (Uzbekistan)
/
J.Saidov (Uzbekistan) |
Mohamed
Alhammadi (Forente
Arabiske Emirater) |
Toru Sagara (Japan) |
Yaser K A
Tulefat (Bahrain) /
Taleb Al
Maari (Qatar) |
Abdelhak
Etchiali (Algeria) |
Djibril
Camara (Senegal) /
El Hadji
MSamba (Senegal) |
Jean Claude
Birumushahu (Burundi)
/ M.Range (Kenya) |
R. Achik (Morocco)
/ Waleed
Ahmed (Sudan) |
Jerson E Dos
Santos (Angola) /
Z. T
Siwela (S.Afrika) |
Anouar
Hmila (Tunisia) |
Juan Zumba (El
Salvador) |
Fr.Anderson (USA)
/ J.Fletcher (Canada) |
Corey
Rockwell (USA) |
Juan Carlos Mora
Araya (Costa Rica) |
Gabriel
Victoria (Panama) |
M.Torrentera (Mexico)
/ Miguel A H.
Paredes (Mexico) |
Carlos
Astroza (Chile)
/ C.Schiemann
(Chile) |
E.Cardozo (Paraguay)
/
J.orilla (Paraguay) |
N.Taran (Uruguay)
/ M.
Espinosa (Uruguay) |
H.Maidana (Argentina)
/ Juan
P.Bellati (Argentina) |
E. de
Carvalho (Brasil) /
M.Van
Gasse (Brasil) |
A.
Guzman (Colombia) /
Cristian de la
Cruz (Colombia) |
Simon Lount (New
Zealand) / Tevita
Makasini (Tonga) |
Bertrand Brial (New
Caledonia) |
Stefan
Lupp (Tyskland) /
Mark
Borsch (Tyskland) |
Bahattin
Duran (Tyrkia) /
Tarik
Ongun (Tyrkia) |
Anton
Averianov (Russland)
/ Tikhon
Kalugin (Russland) |
S. van
Roekel (Nederland)
/
E.Zeinstra (Nederland) |
Pawel
Sokolnicki (Polen)
/
T.Listkiewicz (Polen) |
Pau Cebrian
Devis (Spania) / R.
Dias Perez (Spania) |
Milovan
Ristić (Serbia) /
Dalibor
Djurdjević (Serbia) |
Elenito Di
Liberatore (Italia)
/ Mauro
Tonolini (Italia) |
Jure
Praprotnik (Slovenia)
/ Robert
Vukan (Slovenia) |
Cyril
Gringore (Frankrike)
/ Nicolas
Danos (Frankrike) |